Медичні інформаційні системи

Ми пропонуємо впровадження, налаштування та супровід у заклади охорони здоров’я медичну інформаційну систему Health24. Дана МІС має всі модулі для повноцінної взаємодії закладу охорони здоров’я з eHealth, як первинної так і вторинної та третинної ланки.

Електронна система охорони здоров'я eHealth — інформаційно-телекомунікаційна система, що забезпечує автоматизацію ведення обліку медичних послуг та управління медичною інформацією в електронному вигляді, до складу якої входять центральна база даних та електронні медичні інформаційні системи, між якими забезпечено автоматичний обмін даними через відкритий програмний інтерфейс (АРI). Функціонування системи забезпечується Національною службою здоров'я України.

МІС (електронна медична інформаційна система) — інформаційно-телекомунікаційна система, яка дає змогу автоматизувати роботу суб’єктів господарювання у сфері охорони здоров’я, створювати, переглядати, обмінюватися інформацією в електронній формі, зокрема з центральною базою даних.

eHealth має допомагати пацієнтам отримувати, а лікарям надавати якісні медичні послуги. Крім того, вона дозволяє контролювати, наскільки ефективно витрачаються виділені на охорону здоров'я державні кошти і запобігати зловживанням.