Охоронна система AJAX

Вам потрібна ефективна і надійна охоронна сигналізація? Тоді вивчайте товари Ajax. Продукція цієї марки випускається українською компанією – і це найкраще, що є в Україні. Та й вартість вона має цілком доступну – особливо, якщо порівнювати з аналогами від провідних зарубіжних брендів. Крім покупки охоронної сигналізації Ajax ви також можете замовити у нас її установку

 

Основні переваги AJAX

Безкомпромісна якість. Продукція Ajax витримує навіть самі екстремальні умови. І в потрібний момент вона допоможе запобігти трагедії.

Стиль + функціональність. Датчики і пристрої Ajax створені з кращих компонентів і мають концептуальний дизайн. Ідеальний баланс краси і функціональності.

Інноваційні технології. Надійна ноу-хау радіозв'язок Jeweller, яку неможливо заглушити. Шифрування даних з плаваючим ключем. Зв'язок з датчиками на відстані до 2000 м. Все це та інші технології створені умами і руками українських інженерів.

Фірмовий софт. Сигналізація працює на софті, який є власною розробкою компанії Ajax. За допомогою програми на смартфоні управляти складною системою простіше простого.

Інфраструктура. Пристрої Ajax працюють на хмарній екосистемі. Вона має просунуту криптозахист і 99,9% відмовостійкість.

Світове визнання. Ajax – найтитулованіша бездротова система в Європі. Також користується попитом в Південній Америці (Панамі, Колумбії), Азії, В'єтнамі та інших країнах. Багато в чому – завдяки оптимальному співвідношенню «ціна-якість».