Особистий кабінет
Вхід на пошту

Веб-студія

Студія веб-дизайну пропонує професійне створення сайтів та якісний веб-дизайн, комплексну розкрутку і підтримку інтернет-проектів.

Наше головне завдання - це розробка оптимального веб-сайту, який буде не просто візитною карткою Вашої компанії, а й важливим інформаційним ресурсом та дієвим маркетинговим інструментом.


Сайт візитка

Основна ціль створення сайту-візитки – презентувати в інтернеті компанію, товар/послугу чи особу. Сайт-візитка коштує недорого і створюється досить швидко. Невелика кількість сторінок не перешкоджає йому бути ефектним, креативним та інформативним. Замовивши сайт-візитку у нас Ви можете бути впевнені, що Ваш сайт буде відповідати іміджу компанії та допоможе Вам у бізнесі.

детальніше


Корпоративний сайт

Основна ціль створення корпоративного сайту – представити в інтернеті детальну інформацію про компанію, її можливості, продукцію чи послуги, переваги над конкурентами. Корпоративний сайт стане для Вашої компанії важливим інформаційним та рекламним ресурсом, дієвим засобом інтерактивного зв’язку з клієнтами та партнерами.

детальніше


Інтернет-магазин

Основна ціль створення інтернет-магазину – розробка потужного веб-ресурсу, який забезпечує продажі за допомогою мережі інтернет, має електронний каталог для вибору і замовлення товарів з подальшою доставкою покупцеві. Оплата може здійснюватись безпосередньо при отриманні товару або через інтернет.

детальніше


Підтримка сайтів

Підтримка сайту - актуальне поняття. Як показує світовий досвід, якщо власники інтернет-сайту відмовляються від підтримки або беруть її на себе, то це призводить до занепаду проекту. Якщо не слідкувати за підтримкою сайту, то вкладені в нього гроші, час і зусилля виявляться витраченими даремно. Наша веб-студія пропонує професійну підтримку вашого веб-сайту.

детальнішеTRADE ІN

Trade
www.tradein.pw

Калуське лісове господарство

Lis
www.kalushlis.com.ua

Школа феншуй Виты Орюджю

Fenshyj
www.fenshui-club.com


Переглянути всі наші роботи
2012-2019. ІТ ЛЮКС